Przeskocz do treści

babysitting

30 Maj, 2010
tags:

babysitting - praca lekka, łatwa i przyjemnaRobiłam w tym przez 1,5 roku. Skończyłam we wrześniu 2009. Dziś już tylko uciekam z przedziałów / autobusów / tramwajów, w których widzę istoty ludzkie poniżej 3-go roku życia.  I ciśnienie już tylko trochę podwyższone. Palpitacji serca brak.

Palpitacje się zaczynają, kiedy uciec się nie da. Kiedy dopadnie człowieka znienacka, w środku podróży. Czeee-kooo-lad-kę! Cze-ko-lad-kę! Cze-ko-lad-kę. cze-ko-lad-kę. czekoladkę. czekoladkę. czekoladkę. czeeeeeeeekoooooooolaaaaaad… kę! CZEEEEKOOOOLAAAADKĘ! CZEKOLAAADKĘ!!! CZEEEEKOOOOOOLAAAAAADDDDKĘ!!! cze-ko-lad-kę. czeeeekoooolaaadkę. czeeeeekooooo…. CZEEEKOOOOLAAADKĘ! czekoladkę. czekoladkę. czekoladkę. czekoladkę. cze-ko-lad-kę. cze-ko-lad-kę. cze-ko-lad-kę. czeeeeeeekoooooolaaaadkęęęęę. czeeekoooooooooooolaaaaaaaaaaaadkę! CZEEEEEEEEEEEEEKOOOOOOOOOOLAAAAADKĘ!!! JIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!! CZEEEEKOOOOOOOOOOOOLAAAAAAAAAAADKĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘE!!! jiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii… iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii… iiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! JIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!! CZEKOLADKĘ! CZEKOLADKĘ! (…) (…) (…) cze-ko-lad-kę. czeee-koo-lad-kę. cze-ko-lad-kę. czeee-kooo-laaad-kę. czekoladkę. czekoladkę. czekoladkę. czekoladkę. czekoladkę. czekoladkę. czekoladkę. czekoladkę.

7 Komentarzy leave one →
 1. pajeczaki permalink
  31 Maj, 2010 9:02 am

  piekny opis! niedawno jechalam zatloczona kolejka i do „czekoladki” (soczku, cokoliwek) dolaczyla KUPA. co z tego, ze w pampersie, smierdzialo niesamowicie.

  • 31 Maj, 2010 3:00 pm

   przypomniało mi się jeszcze w okolicach wileńskiego: ‚mam ci to dać? mam ci to dać? mamcitodać mamcitodać?’ i tak powtórzone sto razy pod rząd. ciekawe, co dziecko chcialo dać. (kupę?!?)

 2. pajeczaki permalink
  31 Maj, 2010 9:02 pm

  w takich chwilach mysle, ze specjalne przedzialy „strefa ciszy” sa swietnym pomyslem.

 3. 31 Maj, 2010 11:41 pm

  no tak, dzieci to od biedy można zdzierżyc własne. I to -rzadko ;-)

Trackbacks

 1. varia(tkowo) « notatki kredowego potwora

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: